top of page

HAKKIMIZDA

Boyama ve Modelleme alanlarında kendi imkanlarım ile yaptığım çalışmalar ve aldığım eğitimler neticesinde kendi atölyemi kurdum ve butik pastacılık alanında uzmanlaşmaya karar verdim. 

Bu amaç için ise sürekli çalışmalar yapmakta ve dünyadaki tüm yenilikleri takip etmekteyim.

2013 Şubat ayından beri profesyonel olarak butik pasta, kurabiye, cakepops, cupcake, beze vb. ürünler üzerinde kreatif tasarımlar hazırlamaktayım.

Bu çalışmaları yakın arkadaş grubum ile paylaşırken, neden daha fazla kişiye ulaşmayalım diye bir fikir oluştu ve tüm çalışmalarımı internet ve sosyal medya ağlarında paylaşıp beğeninize sunmaya başladım.

Ürünlerimi  ev mutfağının hijyeninde, geleneksel yöntemlerle ve  anne titizliğiyle, sipariş durumuna göre günlük hazırlıyorum.

 

Hazır ürünler ile seri üretimler yerine, az miktarda kişiye özel çalışıyorum. Tüm ürünleri günlük ve taze kullanıyorum. Yapay malzemeleri, toz karışımları, kıvam verici ve transyağı vb. kullanmıyorum, kullanılmasını da onaylamıyorum.

 

Şeker hamuru, pastaların görselidir. Yenecek kısımlarda kıvam vericiler, hazır karışımlar, yapay gıdalar, katkı malzemeleri kullanmayız. En iyi lezzet için, kaliteli ve taze süt, yumurta, tereyağı, taze meyveler,  kaliteli saf çikolata ve kakao kullanmaktayım. Tercihinize göre şeker hamuru kullanmadan (Naked Cake) hazırladığım pasta tasarımları da mevcuttur. Paylaşımlarımı inceleyebilirsiniz.

 

2013 yılından bugüne kadar bir çok ailenin mutluluğuna ortak oldum.  Nişan pastasını yaptığım çiftlerimizin ilk bebeklerinin 1 Yaş pastalarını yapmaktan büyük zevk aldım. 1 Yaş kurabiyelerini yaptığım ailelerin 3 Yaş pastalarını yaparak mutluluklarına ortak oldum.

 

Sizlerin güveni sayesinde sürekli yeni şeyler deneyerek mutluluğunuza ortak olmak beni motive ediyor.

2015 yılı itibariyle de tecrübelerimi ve butik pastacılığın püf noktalarını aktardığım pastacılık ve tasarım kurslarında eğitmenlik yapıyorum.

Amacım nefes alabildiğim sürece bu alanda kendimi geliştirmek ve yaptığım işe yenilikler ekleyerek değer katmak.

Bu yolda beni yalnız bırakmayan, yaptığım pastalar ile mutluluklarına ortak olduğum siz değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum.

Her yaptığım tasarım ve çalışma beni yenisini yapmak için motive ediyor.

Düşlerinizi lezzetli tasarımlara dönüştürmek için yola devam ediyoruz.

Nerede kalmıştık? :)

Şule BİRİNCİ

EĞİTİMLER

Eğitmen: Şule BİRİNCİ

nakedcake_icon.png

Eğitmen: Şule BİRİNCİ

Eğitmen: Şule BİRİNCİ

Eğitmen: Şule BİRİNCİ

bottom of page